Rozhovor s Vlkem Laďou Hanslem, střelcem pěti gólů proti Baníku

Výsledkově se vám v posledních zápasech příliš nedařilo. Nepadala na celý
tým postupně skepce z postupného klesání tabulkou?
Je pravda,  že  výsledky  nebyly  tak  příznivé,  ale herní projev nebyl až tak
špatný.  Bohužel  neproměňujeme  šance  a také nám chybělo to pověstné
„štěstíčko“.

V posledním utkání jste překvapivě velmi vysoko deklasovali Baník Ostrava. Po první půli jste vedli těžko uvěřitelných 9:0! Čím to bylo, že jste na soupeře vletěli v takovém stylu?
Byl to poločas snů. Chtěli jsme moc vyhrát a ta vůle a týmovost nám přinesla ovoce. Myslím, že jsme Baník dost zaskočili a hlavně úplně přehráli.

A jak probíhala poločasová pauza? Musela to být nejlepší přestávka v sezóně, že?
Byli jsme spokojeni a řekli jsme si, že si zbytek zápasu užijeme, ale to se nám úplně nepovedlo, jelikož hosté hráli skoro celou druhou půli power – play a celkem úspěšně se jim to dařilo. Naštěstí jsme si výsledek pohlídali. A ano, rozhodně to byla nejlepší přestávka, možná i nejlepší v historii Žabinských Vlků.

Vy sám jste vstřelil 5 branek, což je krásný počin pro střelce. Můžete nám své góly popsat?
To ano, moc jsem si to užíval. Padlo tam snad vše do čeho jsem kopl. Dva byly do prázdné branky a tři po vypracovaných akcích celého týmu.

Díky tomu jste se dostal do čela tabulky střelců, věděl jste to?
Opravdu? To jsem nevěděl. Tak to je skvělé, doufám, že ještě nějaké branky přidám v následujících zápasech.

Následující víkend se nehraje, poté máte volný los. Pro vás to tedy znamená zápas po třech týdnech, kdy narazíte na Nasan. Dokážete se po tak dlouhé pauze připravit na derby?
Určitě dokážeme. Poctivě trénujeme a navíc nás teď v týdnu čeká pohárový zápas.